Witamy wszystkich, mamy nadzieje że…

każdy z Was korzysta z dzisiejszego cudownego dnia jak najlepiej, achh to słoneczko, tym którzy jeszcze pracują lub musieli odwiedzić swoje stanowiska pracy życzymy udanego wieczoru, który na 100 % powinniście spędzić w jakimś dobrze wybranym miejscu, ze względu że na naszym portalu nie posiadamy jeszcze zbyt dużo ogłoszeń lokalnych pubów lub restauracji gdzie można spędzić ciekawie czas więc nie mamy kogo Państwu polecić, zachęcamy jednak  Was do wieczornego ogniska, grilla lub wypadu na jakąś okoliczną imprezę przy której opowiecie swoim znajomym o naszym portalu oraz zachęcicie ich do polubienia naszej strony na Facebook’u.

Pamiętajcie portal jest to miejsce które działa na korzyść wszystkich mieszkańców Pleszewa oraz okolic, gdyby nie wy oraz wasze zaangażowanie portal nie miał by szans istnienia.

 

Jest to 15 sec

aby użyć swojego telefonu wpisać w wyszukiwarkę „info Pleszew” wybrać nasz FunPage i następnie zostawić łapeczkę w góre.

Dla bardziej ambitnych jest również mega pomocna opcja udostępnienia postów które tam umieszczamy, działa to dla nas jak bardzo duży kop motywacji do dalszego rozwoju oraz pracy nad ulepszaniem portalu właśnie dla Was.

Zaproś swoich znajomych, a my na 100 % się odwdzięczymy, portal który widzisz to dopiero zalążek czegoś wielkiego, a co to dokładnie będzie zależy tylko od was moi drodzy.

 

Tym „krótkim wstępem”

chcemy zachęcić was do wspólnego działania oraz poinformować że portal odwiedziło już 1200 osób! Jest to wynik którego się nie spodziewaliśmy , zarejestrowało się 21 użytkowników, którzy umieścili 11 ogłoszeń lokalnych z Pleszewa i okolic za co bardzo dziękujemy i liczymy że z dnia na dzień będzie was jeszcze więcej.

Tak samo chcemy podziękować wszystkim tym którzy wspierają naszą reklamę na Facebook’u gdzie w niecałe 3 dni osiągnęliśmy wynik 177 Łapeczek w górę. Oby tak dalej!

Zapraszajcie znajomych

mówcie o nas, komentujcie to o czym piszemy! Wszystkim bardzo dziękujemy za każdy przejaw pomocy.

Teraz najważniejsze,co to za niespodzianka?

Wszystkiego dowiecie się dokładnie w poniedziałek 12.09.2016 roku czyli już niebawem.

W tej chwili mogę powiedzieć że będzie to coś co zapoczątkuje bardzo duży rozwój naszego portalu oraz wspomoże lokalne firmy które szukają pomysłu na coś co powinno znaleźć się na każdym stoliku, biurku lub w portfelu pracownika w każdej firmie!

Co to takiego ? Zobaczymy czy zgadniecie 😀 Piszcie w komentarzach dla najbardziej aktywnych również przewidzieliśmy ciekawe nagrody!

Pozdrawiamy

Ekipa Info-pleszew.pl

Anuluj odpowiedź