Witamy Państwa serdecznie, przedsiębiorstwa jak i osoby prywatne zainteresowane współpracą z naszym portalem ogłoszeniowym które właśnie zaczyna swoją przygodę na terenie Pleszewa i okolic.

Celem założenia takiego portalu jest sprecyzowanie ogłoszeń lokalnych do minimum poszukiwań oraz zmniejszenie czasu jaki poświęcacie państwo podczas szukania ofert, usług na znanych nam wszystkim portalach ogłoszeniowych w całej Polsce.

Portal ten ma być przeznaczony wyłącznie do Firm i ogłoszeń pochodzących z Pleszewa i okolic nie dalej jak 10 km zasięgu co wszystko będzie dokładnie moderowane przez administratorów portalu.

Obecnie portal jest to dopracowana platforma ogłoszeniowa całkowicie darmowa do użytku publicznego. Na chwilę obecną nie planujemy pobierać żadnych opłat za dodawanie ogłoszeń na portalu.

Oczywiście portal musi również mieć z czego żyć, tak więc już za kilka dni będzie możliwość wykupienia reklam promowanych które wyświetlane będą w kolejności pierwszej w wybranej kategorii oraz miejsca reklamowa, które wyznaczymy w późniejszym czasie. Miejsca te będą stosownie dobrane tak aby nie psuć idei portalu oraz aby nie stał się przysłowiowym śmietnikiem.

Wszystko subtelnie i z wyczuciem.

Jeśli są państwo zainteresowani współpracą oraz wymianą reklamy serdecznie zapraszamy do kontaktu

Kom. 602 798 656

Mateusz Garbarczyk

Anuluj odpowiedź