Reklama Pleszew – całkowicie za darmo

Reklama Pleszew do której Serdecznie zachęcamy, dodaj swoje ogłoszenie jeszcze dzisiaj, jako że stajemy się monopolistą portali na Pleszew i okolice możemy z przyjemnością stwierdzić że powoli zaczynamy zajmować pierwsze strony wyszukiwarki „google” na większość branżowych słów kluczowych po których to wasi przyszli klienci szukają Was w internecie.

Znajdziesz nas w google! – Pozycjonowanie twojej firmy w ofercie portalu

Jednym z bardzo dobitnych przykładów może być słowo „zakład kotlarski” gdzie znajdujemy się już na 13 pozycji w google, oraz ludzie szukających oferty zakładów kotlarskich trafiają na nasz portal, dodamy również że każda z firm powinna normalnie zapłacić na taką usługę pozycjonowania, którą u nas macie w pakiecie całego portalu który jest pozycjonowany z naszego portfela, a Państwo możecie z tego korzystać całkowicie za darmo.

Reklama Pleszew

 

Jeśli nie masz czasu…

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej całkowicie darmowej oferty dodania ogłoszenia do naszego portalu, jeśli natomiast nie macie Państwo czasu możemy przygotować takie ogłoszenie i aktualizować je co miesiąc za promocyjną kwotę 350 zł rocznie, wydaje nam się że taka kwotą w porównaniu z gotówką jaką musielibyście Państwo wydać na reklamę własnego biznesu na własną rękę to kwotą „jak za darmo” tak więc dla leniuchów którym nie chce się tworzyć grafiki lub treści na ogłoszenie zapraszamy do kontaktu, zrobimy to za was. Dla osób którzy chcą dodać ogłoszenie na własną rękę, nic nie stoi na przeszkodzie jest to całkowicie darmowe.

Dla osób zainteresowanych które chcą dołączyć się do projektu lub korzystać jego przywilejów zapraszamy na stronę  dotyczącą Promocji w Pleszewie – Promocja Pleszew

 

Napisz do nas jeśli chcesz u nas swoje ogłoszenie

skontaktujemy się oraz ustalimy szczegóły ogłoszenia

Anuluj odpowiedź