Policja szuka świadków zdarzenia, do którego doszło na ul. Traugutta. Wypadek miał miejsce w miniony czwartek. Kierowca potrącił 65-letnią rowerzystkę i uciekł.

Kobieta została potrącona 22 grudnia, gdy jechała ulicą Traugutta w kierunku ulicy Podgórnej. Samochód, który ją potrącił to volkswagen koloru czerwonego.

Wiadomość do kierowcy – prosimy o dobrowolne oddanie się w ręce Policji, proszę postać się na miejscu rodziny poszkodowanej oraz zrozumieć, w jakiej sytuacji stawia Pan/Pani samą, samego siebie. To kwestia czasu, która gra na twoją nie korzyść.

Kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia. Pokrzywdzona kobieta, z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Samochód, od strony kierowcy, posiadał zarysowanie, biegnące od lewej, przedniej lampy do znaku zamieszczonego na środku maski. Wszystkie osoby, które mogły być świadkami tego zdarzenia lub posiadają informacje o potencjalnym sprawcy, proszone są o osobisty kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pleszewie lub pod numerem tel. 62 742 92 00. – apeluje mł.asp. Monika Kołaska – oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pleszewie.

Anuluj odpowiedź